Preposlať Casio Exilim Pro EX-F1

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Casio Exilim Pro EX-F1

05.04.2008 | Ondřej Koníček | Aktuality, recenzie | Komentárov: 0 |

Na konferencii CES 2008 predstavila spoločnosť Casio najrýchlejší digitálny fotoaparát na svete. Tento nový model sa volá Exilim Pro EX-F1 a disponuje neuveriteľnou rýchlosťou pri multi-fotení 60 snímok za sekundu (fps).

Na konferencii CES 2008 predstavila spoločnosť Casio najrýchlejší digitálny fotoaparát na svete. Tento nový model sa volá Exilim Pro EX-F1 a disponuje neuveriteľnou rýchlosťou pri multi-fotení 60 snímok za sekundu (fps). Na vnútornú pamäť môžete uložiť asi 60 fotografií, takže je dobré rozšíriť ju pamäťovou kartou.

Casio Exilim Pro EX-F1

Fotoaparát ďalej disponuje novým senzorom CMOS a procesorom LSI. Šošovka má rozlíšenie 6 MPx a 12x optický zoom. Medzi softwérovú výbavu patrí aj špeciálny spomaľovací mód, ktorým môžete fotiť extrémne rýchle objekty bez rozostrenia. Špeciálny blesk je výkonnejší než klasický a fotografie z tmavého prostredia sú kvalitnejšie než vo väčšine dnešných fotoaparátov. S fotoaparátom môžete natáčať aj video a to neuveriteľnou rýchlosťou 1200 snímok za sekundu.

Casio Exilim Pro EX-F1

Samozrejmosťou je automatická stabilizácia obrazu, mód pre redukciu červených očí a Face Detection pre fotenie portrétov. Pri prehrávaní videa si môžete vybrať z troch rýchlostí, a síce 300, 600, alebo 1200 fps. Nájdete tu tiež tlačítko Movie, vďaka ktorému môžete natáčať okamžite a nemusíte nič nastavovať.

Casio Exilim Pro EX-F1

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 4

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Casio Exilim Pro EX-F1


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.