Preposlať Samsung NV4

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Samsung NV4

24.05.2008 | Ondřej Koníček | Aktuality, recenzie | Komentárov: 0 |

Ďalšia novinka z konferencie CES 2008. Samsung tu hrdo predstavil novú vlajkovú loď vo svojej modelovej rade NV s novou technológiou PMP, ktorá vám umožní užívať si vaše obľúbené filmy a hudbu všade, kam len pôjdete.

Ďalšia novinka z konferencie CES 2008. Samsung tu hrdo predstavil novú vlajkovú loď vo svojej modelovej rade NV s novou technológiou PMP, ktorá vám umožní užívať si vaše obľúbené filmy a hudbu všade, kam len pôjdete. Na NV4 nájdete 8 MPx šošovku, štýlové, celokovové telo s rozmermi 93 x 55 x 17.7 mm a 3x optický zoom.

Samsung NV4

Pre bezproblémové prezeranie fotografií a filmov vám určite dobre poslúži 2.5 palcový LCD displej na zadnej strane, ktorý je veľmi kvalitný a dobre čitateľný za všetkých podmienok. Naviac obsahuje čidlo, ktoré upravuje jeho osvetlenie podľa vonkajšieho svetla. Fotoaparát je pevný a robustný, ale zároveň malý a kompaktný. Presne podľa filozofie rady NV. Fotoaparát obsahuje taktiež vstavaný konvektor videa. Takže si môžete bez problémov prehrávať súbory typu MPEG, AVI, MOV, WMV a ASF.

Samsung NV4

Najvyššie rozlíšenie pri natáčaní videa je SVGA 800 x 592 pixelov. Video sa uloží vo formáte MPEG-4. Pri natáčaní videa môžete natáčanie pauznúť a potom pokračovat tam, kde ste skončili. V priebehu filmovania môžete používať tak isto aj optický zoom a stabilizátor obrazu. Najvyššia nastaviteľnosť citlivosti ISO je 1600. Medzi funkcie, ktoré uľahčujú fotografovanie patrí napríklad Face Detection a Portrait. Presné informácie o dátume uvedenia a cene doposiaľ neboli oznámené.

Samsung NV4

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 1

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Samsung NV4


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.