Preposlať Olympus SP-570 UZ

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Olympus SP-570 UZ

24.05.2008 | Ondřej Koníček | Aktuality, recenzie | Komentárov: 0 |

Kategória digitálnych fotoaparátov ultra-zoom má svojho nového kráľa. Olympus SP-570 UZ vás vtiahne viac do akcie, než ktorýkoľvek iný fotoaparát. Má totiž neuveriteľný optický zoom, a to 20x.

Kategória digitálnych fotoaparátov ultra-zoom má svojho nového kráľa. Olympus SP-570 UZ vás vtiahne viac do akcie, než ktorýkoľvek iný fotoaparát. Má totiž neuveriteľný optický zoom, a to 20x. Kvôli tomuto obriemu zoomu disponuje fotoaparát dvojitou stabilizáciou obrazu. Jedná sa o úplnú novinku a doposiaľ nebola v žiadnom prístroji použitá. Medzi ďalšie veci, ktoré určite využijete, je super rýchle multifotenie, ktoré zvláda 13.5 snímky za sekundu (fps).

Olympus SP-570 UZ

20x optický zoom vám umožní fotiť v plných detailoch na vzdialenosť v rozmedzí 26-520mm. V tomto smere sa jedná o najvýkonnejší fotoaparát na svete. Vyššie spomenutá dvojitá stabilizácia funguje vynikajúco, takže sa pripravte na dychberúcu kvalitu fotografií. Na zadnej strane fotoaparátu nájdete LCD displej HyperCrystal, ktorý je dobre čitateľný aj na priamom svetle. Mód super makro vám dovolí zaostriť na vzdialenosť 1 cm. Medzi ďalšiu výbavu patrí FaceDetection, vysoká citlivosť ISO, technológia Shadow Adjustment a zobrazovací procesor TruePic III.

Olympus SP-570 UZ

Tento špičkový prístroj sa na európsky trh dostane v priebehu marca 2008. Cena nebola zatiaľ stanovená, ale dá sa predpokladať, že nízka teda práve nebude. Olympus nikdy nevynikal lacnými prístrojmi a pri tomto to bude platiť asi dvojnásobne. Proste za nové technológie sa platí.

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 7

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Olympus SP-570 UZ


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.