Preposlať Olympus Stylus 1030 SW

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Olympus Stylus 1030 SW

24.05.2008 | Ondřej Koníček | Aktuality, recenzie | Komentárov: 0 |

Potápači, horolezci a rôzni iní dobrodruhovia sa určite radujú. Olympus totiž ohlásil nový model s názvom Stylus 1030 SW. Jedná sa o najodolnejší 10 MPx fotoaparát na trhu. Je odolný proti nárazu, vode, mrazu a prachu.

Potápači, horolezci a rôzni iní dobrodruhovia sa určite radujú. Olympus totiž ohlásil nový model s názvom Stylus 1030 SW. Jedná sa o najodolnejší 10 MPx fotoaparát na trhu. Je odolný proti nárazu, vode, mrazu a prachu. To znamená, že aj v tých najnáročnejších podmienkach s ním urobíte skvelé fotografie.

Olympus Stylus 1030 SW

Je dokonca ešte odolnejší, než jeho predchodca. Bez problémov prežije pád z dvoch metrov. Fotoaparát ďalej ponúka 3.6x optický zoom, 2.7 palcový LCD displej, systém Face Detection, technológiu Shadow Adjustment a procesor TruePicTM III pre ostré a detailné fotografie. Nárazuodolné telo vydrží tlak až 100 kg. Nerezové telo je naviac utesnené gumou a je tak vodeodolný až do 10 metrov a naviac obsahuje aj manometer. Súčasťou fotoaparátu sú taktiež prednastavené podvodné scenérie. Fotografie urobené pod vodou sú vážne skvelé.

Olympus Stylus 1030 SW

Ďalšie prostredie, v ktorom Olympus bez problémov prežije, je chlad a mráz. Odolá teplotám až do - 10 stupňov Celzia. Takže si ho bez problémov môžete vziať aj na hory a nemusíte sa oň strachovať. Môžete si ho vziať kľudne taktiež na výpravu na saharu, pretože je odolný proti prachu. Pokiaľ sa zašpiní, jednoducho ho môžete umyť. Dátum uvedenia by mal byť v priebehu leta 2008. Cena bohužiaľ zatiaľ nebola ohlásená.

Olympus Stylus 1030 SW

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 3

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Olympus Stylus 1030 SW


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.