Preposlať Sony CyberShot W150

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Sony CyberShot W150

09.05.2008 | Ondřej Koníček | Recenzia | Komentárov: 0 |

Dnes sa trochu bližšie pozrieme na digitálny fotoaparát Sony CyberShot W150. Jedná sa o kompaktný prístroj s rozlíšením šošovky 8.1 MPx, 5x optickým zoomom, optickým hľadáčikom a 2.7 LCD displejom.

Dnes sa trochu bližšie pozrieme na digitálny fotoaparát Sony CyberShot W150. Jedná sa o kompaktný prístroj s rozlíšením šošovky 8.1 MPx, 5x optickým zoomom, optickým hľadáčikom a 2.7 LCD displejom. Fotoaparáty z tejto rady sú známe svojou jednoduchou ovládateľnosťou a kvalitnými fotografiami. Je na tom tak isto aj tento model?

Sony CyberShot W150

Sony CyberShot W150

Vnútorná pamäť fotoaparátu je 15 MB. Takže veľa fotografií v najvyššom rozlíšení sem neuložíte, preto je nevyhnutné hneď do telefónu dokúpiť pamäťovú kartu. Podporovaný formát kariet je Memory Stick Duo a pre začiatok vám bude plne vyhovovať 1 GB. Spolu s fotoaparátom dostanete taktiež CD s ovládačmi a skvelým prehliadačom obrázkov Picture Motion Browser. Telo fotoaparátu je takmer kompletne vytvorené z kovu, takže budí kvalitný a pevný dojem. Vďaka kompaktným rozmerom môžete CyberShot W150 bez problémov používať len jednou rukou. Môžete si vybrať zo striebornej, červenej, čiernej a zlatej farby. O ostrosť fotografií sa stará výborný stabilizačný systém s názvom Super SteadyShot.

Sony CyberShot W150

Sony CyberShot W150

Displej na zadnej strane má uhlopriečku 2.7 palca a najvyššie rozlíšenie 230,000 pixelov. Čitateľnosť displeja je na veľmi dobrej úrovni, dokonca aj na priamom slnečnom svetle. Hneď nad displejom je umiestnený optický hľadáčik, čo sa dnes veľmi často v kompaktných digitáloch nevidí. Najvyššia nastaviteľnosť citlivosti ISO je 3200, ale pri tomto nastavení sú fotografie rozmazané a celkom bez detailov. K prepojeniu prístroja s PC slúži port USB 2.0. Rýchlosť medzi jednotlivými fotografiami s vypnutým bleskom je excelentná, po jeho zapnutí sa čas samozrejme zväčší, ale stále sa jedná o nadpriemerne rýchly fotoaparát. Kvalita fotografií je na skutočne výbornej úrovni a maximálna použiteľnosť nastavenia ISO je 800. Videozáznam môžete natočiť v najvyššom rozlíšení 640 x 480 pixelov, ale rýchlosťou len 17 snímok za sekundu.

Sony CyberShot W150

Sony CyberShot W150

Sony CyberShot W150 je v triede kompaktných digitálnych fotoaparátov ľahko nadpriemerný model. Potešila nás kvalita a rýchlosť fotografií, zlepšiť by sa mohol blesk s redukciou červených očí, ktorý veľmi dobre nefunguje a rýchlosť pri natáčaní videozáznamov.

Sony CyberShot W150

Sony CyberShot W150

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 5

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Sony CyberShot W150


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.